MÖBLER / Skåp & hyllor / Lavoarskåp 15418270
nr 1541 8270
Lavoarskåp
Björk, 1800-tal. Bredd: 52 cm, djup: 42 cm, höjd: 176 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 22 maj 2023
kl 18:11:32
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr